Agrolit

Zobrazit: seznam / mřížka
Řadit podle:
Zobrazit:
 • Agrolit Parafínový olej 1L
  Parafínový olej 1L - lékařská kvalita bez barvy, vůně a chuti Účel a použití: parafínový olej se používá k utěsnění plovoucích vík k tomu přizpůsobených nerezových sudů pro uchovávání vína a ovocných šťáv, k mazání rotujících součástí potravinářských strojů a náprav a všude tam kde je nutná zdravot..
  102 Kč
  Bez daně: 84 Kč
 • Agrolit Parafínový olej 500ml
  Parafínový olej 500ml - lékařská kvalita bez barvy, vůně a chuti Účel a použití: parafínový olej se používá k utěsnění plovoucích vík k tomu přizpůsobených nerezových sudů pro uchovávání vína a ovocných šťáv, k mazání rotujících součástí potravinářských strojů a náprav a všude tam kde je nutná zdra..
  63 Kč
  Bez daně: 52 Kč
 • Agrolit Parafínový olej 5L
  Parafínový olej 5L - lékařská kvalita bez barvy, vůně a chuti. Účel a použití: parafínový olej se používá k utěsnění plovoucích vík k tomu přizpůsobených nerezových sudů pro uchovávání vína a ovocných šťáv, k mazání rotujících součástí potravinářských strojů a náprav a všude tam kde je nutná zdravo..
  535 Kč
  Bez daně: 442 Kč
 • Čistič nerez sudů 1L VINOLUX
  Čistič nerez sudů 1L VINOLUX Účel a použití: Používá se pro čištění nerezových sudů na víno. Po čištění nezanechává v sudu žádné nežádoucí pachy a ihned umožňuje naplnění sudu novým vínem. Dobře odstraňuje olejové skvrny a organické látky v sudu. Pro snadnější čištění je prostředek dodáván v nepěni..
  148 Kč
  Bez daně: 122 Kč
 • Čistič nerez sudů 500ml VINOLUX
  Čistič nerez sudů 500ml VINOLUX Účel a použití: Používá se pro čištění nerezových sudů na víno. Po čištění nezanechává v sudu žádné nežádoucí pachy a ihned umožňuje naplnění sudu novým vínem. Dobře odstraňuje olejové skvrny a organické látky v sudu. Pro snadnější čištění je prostředek dodáván v ne..
  86 Kč
  Bez daně: 71 Kč
 • Lněný nátěr na dřevěné sudy 1L
  Lněný nátěr na dřevěné sudy 1L Účinně chrání dřevěné sudy. Účel a použití: lněný nátěr je nátěr na ochranu vnějších částí dřevěných nádob ( sudy, škopky, kádě, apod.). Nátěrem je dodávána potřebná impregnace dřeva, která odpuzuje vlhkost, potačuje vznik plísní a zvyšuje voděodolnost. Povrch, který ..
  109 Kč
  Bez daně: 90 Kč