Potravinové nádoby

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • STATUS nádoba 0,75L s uzávěrem
  Nádoba 0,75L s uzávěrem Určeno pro skladování potravin, jakostní, potravinářsky nezávadný plast polykarbonát, je pevný a odolný, nepromáčkne se, čirý plast - vidíte potraviny, které jsou uvnitř, potraviny nenatáhnou vůni plastu, praktické a snadné uzavírání nádoby s těsněním po víkem, použití i v m..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 112 Kč 135 Kč
 • STATUS nádoba 1,5L s uzávěrem
  Nádoba 1,5L s uzávěrem Určeno pro skladování potravin, jakostní, potravinářsky nezávadný plast polykarbonát, je pevný a odolný, nepromáčkne se, čirý plast - vidíte potraviny, které jsou uvnitř, potraviny nenatáhnou vůni plastu, praktické a snadné uzavírání nádoby s těsněním po víkem, použití i v mi..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 124 Kč 150 Kč
 • STATUS nádoba 1L s uzávěrem
  Nádoba 1L s uzávěrem Určeno pro skladování potravin, jakostní, potravinářsky nezávadný plast polykarbonát, je pevný a odolný, nepromáčkne se, čirý plast - vidíte potraviny, které jsou uvnitř, potraviny nenatáhnou vůni plastu, praktické a snadné uzavírání nádoby s těsněním po víkem, použití i v mikr..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 120 Kč 145 Kč
 • STATUS nádoba 2L s uzávěrem
  Nádoba 2L s uzávěrem Určeno pro skladování potravin, jakostní, potravinářsky nezávadný plast polykarbonát, je pevný a odolný, nepromáčkne se, čirý plast - vidíte potraviny, které jsou uvnitř, potraviny nenatáhnou vůni plastu, praktické a snadné uzavírání nádoby s těsněním po víkem, použití i v mikr..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 140 Kč 170 Kč
 • STATUS nádoba 3L s uzávěrem
  Nádoba 3L s uzávěrem Určeno pro skladování potravin, jakostní, potravinářsky nezávadný plast polykarbonát, je pevný a odolný, nepromáčkne se, čirý plast - vidíte potraviny, které jsou uvnitř, potraviny nenatáhnou vůni plastu, praktické a snadné uzavírání nádoby s těsněním po víkem, použití i v mikr..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 169 Kč 205 Kč
 • STATUS nádoba 4L s uzávěrem
  Nádoba 4L s uzávěrem Určeno pro skladování potravin, jakostní, potravinářsky nezávadný plast polykarbonát, je pevný a odolný, nepromáčkne se, čirý plast - vidíte potraviny, které jsou uvnitř, potraviny nenatáhnou vůni plastu, praktické a snadné uzavírání nádoby s těsněním po víkem, použití i v mikr..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 181 Kč 219 Kč
 • STATUS sada nádob s uzávěrem malá
  Sada nádob s uzávěrem malá 0,75L + 1,5L + 3L Určeno pro skladování potravin, jakostní, potravinářsky nezávadný plast polykarbonát, je pevný a odolný, nepromáčkne se, čirý plast - vidíte potraviny, které jsou uvnitř, potraviny nenatáhnou vůni plastu, praktické a snadné uzavírání nádoby s těsněním po..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 384 Kč 465 Kč
 • STATUS sada nádob s uzávěrem velká
  Sada nádob s uzávěrem velká 1L + 2L + 4L Určeno pro skladování potravin, jakostní, potravinářsky nezávadný plast polykarbonát, je pevný a odolný, nepromáčkne se, čirý plast - vidíte potraviny, které jsou uvnitř, potraviny nenatáhnou vůni plastu, praktické a snadné uzavírání nádoby s těsněním po vík..
  Dostupnost: Není na skladě
  Bez DPH: 437 Kč 529 Kč