Vakuové svářečky

Vakuování je moderní způsob jak efektivně skladovat potraviny po dlouhou dobu aniž by ztratily svou kvalitu. U nás si můžete vybrat z vakuových svářeček od firmy STATUS. Je to přední výrobce kuchyňských potřeb. Jeho výrobky jsou na vysoké úrovni a jsou také velmi kvalitní.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Status FamilyVac FV500 (650mbar)
  Už na první pohled je nejjednodušší na použití. Chtít jej budou ti, kteří upřednostňují praktičnost při skladování potravin a nevakuují větší množství potravin najednou. Výborný pro menší kuchyně, neboť jej můžeme uschovat do téměř každé zásuvky. • Funkce automatického a ručního vakuování (pro citl..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 2 060 Kč 2 492 Kč
 • Status MiniVac vakuová svářečka (550 mbar)
  Nejmenší vakuová svářečka od Statusu. Ideální pro menší domácnosti. Vakuovačka je kompaktní, ale stále nabízí všechny výhody ukládání jídla ve vakuu. Ušetřete čas a peníze vakuovým balením potravin. Skladování ve vakuu prodlužuje životnost potravin až čtyřikrát. Použijte jej pro vákuové balení ..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 1 510 Kč 1 827 Kč
 • - 8%

  Status SmartVac SV2000 (800 mbar)
  Nejsilnější vakuový přístroj. Určen je pro domácnosti, které ho budou používat každodenně, doma vyrábějí větší množství lahůdek a skladují zeleninu i jiné potraviny. Je to nezbytná součást každé venkovské rodiny a komplexní pomůcka do městských rodin.   • Funkce automatického a..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 3 421 Kč 4 139 Kč 4 480 Kč
 • STATUS vakuová svářečka HV500 (750mbar)
  Určena je uživatelům, kteří chtějí jednoduchost a žádají dokonalost uchovaných potravin, ale nevakuují větší množství potravin každodenně. Doporučujeme domácnostem, které skladují na zahradě pěstovanou zeleninu a vyrábějí menší množství lahůdek. Často je dostupná také v sadě. • Funkce autom..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 2 648 Kč 3 204 Kč