Plastové kádě na zelí

Kádě na zelí (zeláky) jsou určeny pro výrobu a skladování kysaného zelí, řepy a různých zeleninových salátů. Vodní hladina v lemu kádě při zakrytém víku zabrání nežádoucímu přístupu vzduchu. Součástí je vnitřní víko pro zatížení. Dlouhá životnost kádě, odolný potravinářský silnostěnný plast, snadná údržba, čištění pouze vodou, lehké pro manipulaci.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Káď na zelí 15L plastová
  Káď na zelí 15L plastová, průměr 30cm x výška 35cm. Určeno pro výrobu a skladování kysaného zelí, řepy a různých zeleninových salátů. Vodní hladina v lemu kádě při zakrytém víku zabrání nežádoucímu přístupu vzduchu. Součástí je vnitřní víko pro zatížení. Dlouhá životnost kádě, odolný potravinářský ..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 730 Kč 883 Kč
 • Káď na zelí 16L plastová hnědá
  Káď na zelí 16L plastová HNĚDÁ - imitace keramiky, průměr 30cm x výška 35cm Určeno pro výrobu a skladování kysaného zelí, řepy a různých zeleninových salátů. Vodní hladina v lemu kádě při zakrytém víku zabrání nežádoucímu přístupu vzduchu. Dlouhá životnost kádě, odolný potravinářský silnostěnn..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 779 Kč 942 Kč
 • Káď na zelí 25L plastová
  Káď na zelí 25L plastová, průměr 40cm x výška 42cm Určeno pro výrobu a skladování kysaného zelí, řepy a různých zeleninových salátů. Vodní hladina v lemu kádě při zakrytém víku zabrání nežádoucímu přístupu vzduchu. Součástí je vnitřní víko pro zatížení. Dlouhá životnost kádě, odolný potravinářský s..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 988 Kč 1 195 Kč
 • Káď na zelí 50L plastová
  Káď na zelí 50L plastová, průměr 40cm x výška 67cm Určeno pro výrobu a skladování kysaného zelí, řepy a různých zeleninových salátů. Vodní hladina v lemu kádě při zakrytém víku zabrání nežádoucímu přístupu vzduchu. Součástí je vnitřní víko pro zatížení. Dlouhá životnost kádě, odolný potravinářský s..
  Dostupnost: Na skladě
  Bez DPH: 1 377 Kč 1 666 Kč
 • Káď na zelí 100L plastová
  Káď na zelí 100L plastová, průměr 55cm x výška 75cm Určeno pro výrobu a skladování kysaného zelí, řepy a různých zeleninových salátů. Vodní hladina v lemu kádě při zakrytém víku zabrání nežádoucímu přístupu vzduchu. Součástí je vnitřní víko pro zatížení. Dlouhá životnost kádě, odolný potravinářský ..
  Dostupnost: Na objednávku
  Bez DPH: 1 633 Kč 1 976 Kč
 • Káď na zelí 200L plastová
  Káď na zelí 200L plastová, průměr 67cm x výška 86cm Určeno pro výrobu a skladování kysaného zelí, řepy a různých zeleninových salátů. Vodní hladina v lemu kádě při zakrytém víku zabrání nežádoucímu přístupu vzduchu. Součástí je vnitřní víko pro zatížení. Dlouhá životnost kádě, odolný potravinářský ..
  Dostupnost: Na objednávku
  Bez DPH: 2 375 Kč 2 874 Kč