Past na myši PRO SuperCat plastová s návnadou

Kód: 29/151048
83 Kč 68,60 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Vysoce účinná a druhově relevantní past vymýtí myši bez selhání odchytového systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optimální síla
Patentovaný systém snadného chycení
Odpovídající a rychlé usmrcení
Zabraňuje chybám při chytání
Zahrnuje návnadu

Naším nejnovějším přírůstkem do řady SuperCat je tato brilantní past na myši s důvtipným spouštěcím mechanizmem pro snadné spuštění systému a jeho silným zabitím. Tento nový design zabíjí myši okamžitě a lidsky, aniž by trpěli.

Výhody:
Přírodní návnada je integrována do podlouhlé části před spouštěcím mechanismem. Když myš najde návnadu, zvykne si na pasti, aniž by ji spustila, a protože pokračuje v jídle, je přitahována blízko spouštěče do perfektní polohy, aby mohla být chycena.
Nový patentovaný spouštěcí mechanismus je jednoduchým systémem záchytů se zabudovanou stabilizací a zabraňuje tomu, aby myš neúmyslně past spustila. Pouze když myš začne jíst návnadu a pronikne hlouběji do pasti, nastartuje spouštěcí mechanismus.
Úderová síla je vyvolaná extrémně silnou pružinou a společně se silným stiskem lapače zajišťuje, že proces usmrcení je vhodný pro daný druh.
S technologií SuperCat Mousetrap PRO uvádí společnost Swissinno na světový trh nový výrobek, který podle svých zjištění již splňuje budoucí standardy EU a dosahuje nejvyšší klasifikaci kategorie A podle Mezinárodních standardů humánního lovu do pastí (AIHTS).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: