Zahradní hadice flexi 7,5/22,5m

Kód: 43/722
587 Kč 485,12 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní hadice smršťovací 7,5m / 22,5m se 7-funkční plastovou pistolí, 3-násobné roztažení po napuštění vodou, odolný termoplastický polyesterový obal, pracovní tlak 5bar. Po odtlakování se hadice smrskne do původní délky.
 

Zahradní hadice smršťovací  – uživatelský návod

Smršťovací hadice je zahradní hadice, která dokáže zvětšit svoji délku až na trojnásobek své původní velikosti ve chvíli, kdy pustíte proud vody. Po vypnutí vody se smrští zpět do své původní délky. Smršťovací hadice  je nadstandardně lehká a při používání na zahradě odstraní námahu spojenou s manipulací standardních PVC zahradních hadic. Pro vypouštění smršťovací hadice  není zapotřebí ruční práce, hadice se smrští sama. Smršťovací hadice  je určena pro běžné zalévání na zahradě.

Před použitím zahradní smršťovací hadice , si pečlivě přečtěte a dodržujte níže uvedené informace.

- vyvarujte se použití horké vody

- nenechávejte otevřený přívod vody do hadice, pokud s ní nepracujete

- po skončení práce, vypusťte zbývající vodu z hadice a hadici uskladněte ve stínu. Hadici  chraňte před přímým slunečním svitem, pokud ji nepoužíváte.

- zahradní hadice je určena k zalévání na zahradě, není určena k použití v domácnosti. Hadice není určena pro čerpání pitné vody a není možné vodu z této hadice považovat za pitnou.

- skladování hadice mimo sezónu se doporučuje na suchém, temném místě v místnosti, kde nedochází k teplotám pod 0°C. Vyhněte se poškození mrazem.

Pracovní postup

1. Hadici připojte k zavřenému zdroji vody pomocí spojek.

2. Pomocí rychlospojek připojte k hadici stříkací pistoli (je součástí balení)

3. Stříkací pistoli nechte v pozici zavřeno (voda neteče)

4. Hadici doporučujeme rozmotat a lehce roztáhnout

5. Pomalu otočte vodovodním kohoutem, hadice se začíná napínat, postupně otevřete naplno vodovodní kohout. Hadice již má svoji plnou délku cca 22,5 m a můžete začít zalévat stejně jako se standardní PVC hadicí.

6. Po skončení zalévání zavřete přívod vody.

7. Rozstřikovací hadici nechte v pozici otevřeno, aby mohla zbylá voda ze smršťovací hadice sama vytéct, hadice se vrací do své původní velikosti cca 7,5m

Důležité upozornění

Zahradní smršťovací hadice není hračka. Doporučujeme práci s hadicí  pouze osobám starším 18 let. Pokud jsou při použití hadice v její blízkosti děti nebo osoby se sníženými fyzickými nebo mentálními schopnostmi, je potřeba zajistit intenzivní kontrolu těchto osob, tím předcházet nechtěnému úrazu.

Hadici je možno prodlužovat pouze vlivem tlaku vody při jejím připojení na vodovodní řád. Pokud je hadice prodlužována/natahována fyzickou silou může, dojít k nečekanému smrštění hadice na původní délku a může tak dojít k úrazu osob či domácích zvířat, nebo k poškození na majetku.

Hadici je možno používat do tlaku vody 0,6MPa. Za škody vzniklé při použití při vyšším tlaku vody výrobce neodpovídá. Za škody vzniklé při použití v rozporu s tímto návodem výrobce nenese odpovědnost.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní hadice
Hmotnost: 0.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: